Urodziny

Urodziny to magiczny i wyczekiwany przez każde dziecko dzień. Każde dziecko czuje się wtedy wyjątkowo. Aby dzień ten był niezapomniany dla twojego dziecka proponujemy zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w Domowym Przedszkolu „ Karolinka ”

PAKIET PODSTAWOWY:

• Wynajem sali na 2 godziny: 160,00 zł ,
  • Przedłużenie o kolejną godzinę: 60,00 zł,
  • Poczęstunek dla dzieci: 10,00 zł / osoba lub własny (dostarczony przez rodziców, bez opłat, 30 min. przed przyjęciem ),
  • Szampan dla dzieci: 10,00 zł,

PAKIET DODATKOWY:

• Malowanie twarzy: 60,00 zł,
  • Upominki dla gości: 5,00 zł / osoba (balonowe cuda),
  • Zabawa z bańkami mydlanymi: 50,00 zł,
  • Słodka piniata: 100,00 zł (w piniacie znajduje się 1 kg cukierków Mieszanki Krakowskiej)
  • Fontanna czekoladowa: 100,00 zł,
  • Animator: 2 godz. - 150,00 zł , 3 godz. - 200,00 zł

Tort we własnym zakresie.

Prosimy wszystkie dzieci które będą uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym o przyniesienie ze sobą obuwia zamiennego.

Regulamin przyjęcia urodzinowego

1. Termin urodzin należy zarezerwować minimum 7 dni przed organizowanym przyjęciem.
  2. Całość opłaty za organizowane przyjęcie urodzinowe należy wpłacić dzień wcześniej.
  3. Liczba dzieci ograniczona jest do 20.
  4. Czas trwania imprezy urodzinowej wynosi 2 godziny. Wydłużenie czasu urodzin po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem przyjęcia.
  5. Rezerwacja terminu następuje w momencie zaliczki w wysokości 100,00 zł.
  6. Za wszelkie szkody i zniszczenia podczas przyjęcia koszty ponosi zamawiający.
  7. W przypadku większej ilości jubilatów pobiera się dodatkową, niezależnie od ilości dzieci opłatę, za każdego dodatkowego jubilata 50 zł.
  8. Za gości uważa się dzieci od 3 do 10 roku życia.
  9. Zamawiający przyjęcie powinien przebywać na terenie sali zabaw podczas imprezy zorganizowanej. Organizator przyjęcia odpowiada za swoich gości.
  10. Przyjęcia urodzinowe organizowane są od pn.do pt. (godziny popołudniowe).