O nas

Domowe Przedszkole "Karolinka" przeznaczone jest dla dzieci od 2.5 do 6 lat. Pozwala ono poprzez edukacyjną zabawę oraz naukę rozwinąć wyobraźnię oraz zainteresowania przedszkolaków. Przedszkole to nastawione jest głównie na tworzenie oraz rozwój u dzieci zachowań i nawyków, które nabywają w tym jakże ważnym dla nich okresie swojego życia.

Naszym celem jest propagowanie wśród naszych wychowanków wartości, które w przyszłości zaowocują świadomą postawą, z której rodzice będą dumni. Nasz program nauczania pozwoli na szeroki rozwój dziecka nie tylko pod względem emocjonalnym, ale również edukacyjnym. Rodzaj edukacji, którą propagujemy wpłynie na rozwój jego charakteru oraz osobowości.

Wspólna zabawa, uczenie się, rozmowy, spacery, wspólne posiłki, wycieczki i przedstawienia tworzą wspólnotę opartą na wzajemnym zaufaniu i akceptacji. Wpływa to korzystnie na rozwój emocjonalno-społeczny młodego pokolenia.

"Karolinka" jest przedszkolem, które może pochwalić się nienaganną opinią oraz indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Grupy składające się z będących w różnym wieku wychowanków sprzyjają wymianie inspiracji,  umiejętności, zdolności i kształtowaniu właściwych postaw społecznych w sposób naturalny. Nasi wychowankowie  czują się niemal jak we własnym domu, otoczone fachową opieką poznają otaczający ich świat i otrzymują odpowiedzi na najbardziej "skomplikowane" pytania, których w tym wieku dziecko ma wyjątkowo wiele.

Rodzice którzy oddają swoje dzieci pod naszą opiekę mogą oczekiwać iż ich dziecko nauczy się pomocy innym, łatwego nawiązywania kontaktu z rówieśnikami, możliwości wyboru, kreatywności, samodzielności oraz pewności siebie. Zatem drodzy rodzice oddajcie swoje pociechy pod opiekę naszego przedszkola, a gwarantujemy, że będzie to czas wspaniały, radosny oraz pełen niezapomnianych wrażeń.